Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <  1  2  [3]  >    >>  OGŁOSZENIE

SPRZEDAŻ DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Bank Spółdzielczy w Głownie posiada do sprzedaży 28 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowanych w Głownie przy ulicach: Sowińskiego i Małkowskiego.

Powierzchnia działek od 1008 m2 do 1217m2.

Cena za m2/ 63zł + VAT 23%
 

Szczegółowych informacji można uzyskać w siedzibie Banku Spółdzielczego w Głownie przy ul. Młynarskiej 5/13, pokój nr 15 ( I piętro) lub telefonicznie 42 719 10 51 lub 42 719 01 24347

„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.
30- i 15-sekundowe spoty oraz billboardy sponsorskie emitowane będą w ogólnopolskich stacjach TV, a także na platformach VOD do 17 listopada 2019 r.
Do realizacji spotu reklamowego, który opowiada o nowych systemach płatności mobilnych wdrożonych przez Banki Spółdzielcze, zaangażowano aktorów i statystów. Film opowiada o dwóch braciach, z których jeden – mieszkaniec dużej aglomeracji – przekonany jest, że jego najbliżsi w rodzinnym miasteczku nie mają pojęcia o nowoczesnych, mobilnych formach płatności… A tymczasem w lokalnym Banku Spółdzielczym… Mają tam wszystko… Płatności mobilne też."Mój Prąd"

Informujemy, że od początku września 2019r. jest możliwość składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Mój Prąd". Regulamin oraz wnioski do pobrania są na stronie NFOŚIGW http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/Bank Spółdzielczy w Głownie zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. Analiz Kredytowych

Miejsce pracy: Głowno

Zadania:

 • dokonywanie analizy kredytowej klienta instytucjonalnego oraz indywidualnego,
 • sporządzanie dokumentacji kredytowej,
 • rekomendowanie decyzji kredytowych,
 • współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi Banku w zakresie wypracowania optymalnych rozwiązań finansowych dla Klientów,
 • ewidencja danych w systemie informatycznym banku,
 • sporządzanie sprawozdań oraz przygotowanie informacji służących do bieżących analiz i sprawozdawczości.

Nasze oczekiwania:

 • wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, ekonomia, finanse),
 • minimum 3 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w Banku, preferowane stanowiska związane z obsługą kredytów, ryzykiem bankowym,
 • znajomość zagadnień związanych z bankowością, zarządzaniem ryzykiem kredytowym i specyfikacji kredytowych,
 • doświadczenie w zakresie oceny ekonomiczno-finansowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą,
 • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
 • prawo jazdy kat. B,
 • dokładność, rzetelność i systematyczność,
 • umiejętność pracy pod presją czasu,
 • komunikatywność i umiejętność pracy w Zespole.

Co oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
 • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji,
 • uczestniczenie w interesujących projektach i szkoleniach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: bank@bs-glowno.com.pl wraz z klauzulą „oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Głownie, ul. Młynarska 5/13.” Jednocześnie informujemy, że:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Głownie z siedzibą w Głownie przy ul. Młynarskiej 5/13.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Banku Spółdzielczego w Głownie jest możliwy poprzez adres mailowy: iod@bs-glowno.pl

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia postępowania rekrutacyjnego związanego z zatrudnieniem na podstawie Państwa zgody i będą udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów Kodeksu Pracy jest niezbędne dla prawidłowej realizacji procesu rekrutacyjnego. Mają Państwo prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku naruszenia Państwa uprawnień wynikających z ochrony danych osobowych.

Dziękujemy za złożone oferty, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1